شرکت میرآب اصفهان

شرکت میرآب اصفهان دارای 5 خط تولید لوله پلی اتیلن پر سرعت با قابلیت تولید لوله از سایز 16 الی 630 میلیمتر در تمامی رده های فشاری 2.5 الی 25 اتمسفر می باشد. شرکت میرآب اصفهان با ارائه طیف وسیعی از تولیدات خود جزء یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله های پلی اتیلن و نوارهای آبیاری قطره ای در بازار بر اساس استاندارد ملی و بین المللی می باشد و جایگاهی ممتاز و منحصر به فرد در بخش صنعت آبرسانی و کشاورزی دارد . همچنین این شرکت دارای گواهینامه های کاربرد علامت استاندارد اجباری برای انواع لوله های پلی اتیلن PE80و PE100و لوله های جانبی ( 16میلیمتر)، گواهی کاربرد علامت استاندارد تشویقی برای نوارهای آبیاری قطره ای و دارای تائیدیه جهاد کشاورزی با گرید A و تائیدیه مرکز آزمون مکانیزاسیون جهاد کشاورزی می باشد.
یکی دیگر از محصولات شرکت میرآب اصفهان لوله های پلی اتیلن سبک سایز 16 میلیمتر می باشد که نقش بسیار مهمی را در صنعت آبیاری قطره ای ایفا می کنندو با نام تجاری (LDPE(Low Density Polyethylene شناخته می شوند. این محصول علاوه بر این که دارای اکثر مزایا و ویژگی های لوله های پلی اتیلن سخت (HDPE)می باشد، دارای مزایا و ویژگی هایی مانند قابلیت انعطاف پذیری بالا ،مقاومت زیاد در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید ،قابلیت کلاف شدن تا 500 متر در یک رول و ... می باشد.
محصول دیگراین شرکت نوار آبیاری قطره ای با فواصل روزنه های 30,20,10 سانتی متر می باشد که برای آبیاری قطره ای و مدرن مزارع و صیفی جات به مدت یک فصل زراعی مورد استفاده قرار گرفته و سهم بسزایی در کاهش ،مصرف بهینه آب و کمک در بهبود صنعت آبیاری درکشاورزی دارد.
لوله های پلی اتیلن را می توان توسط اتصالات حرارتی جوشی، اتصالات الکتریکی جوشی و اتصالات مکانیکی به یکدیگر متصل کرد. در اتصالات جوشی و اتصالات جوش لب به لب کیفیت جوش و بازده آن بستگی به مهارت و توانایی جوشکار، دستگاه و تجهیزات جوش متناسب با لوله و میزان رعایت اصول و قوانین جوشکاری دارد. شرکت میرآب اصفهان در راستای بهبود و تکمیل خدمات پس از فروش خود مفتخر به ارائه خدمات و همکاری با ارگانهای مختلف جهت جوشکاری در محل توسط نیروهای متخصص خود می باشد.
رفتن به بالا

تماس با ما

آدرس :کیلومتر۵۰جاده اصفهان-شیراز-شهرک صنعتی رازی-فازدوم-خیابان هشتم-پلاک۲۲۴- Phone: ۰۹۱۳۲۲۴۲۴۴۸